אנחנו מחויבים להבטחת איכות

.נשמח לענות לכם בכל שאלה

ההבטחה שלנו זו האיכות בשבילכם

הבטחת איכות

אחריות הקבוצה

המוצרים שלנו

תהליכי הייצור

מחקר ופיתוח

רכש

אנחנו רוכשים, מיצרים ומנשנשים פיצוחים מתחילת שנות ה 50 עוד מהסבא אליהו עלול, ציון עלול החל את דרכו  בתחום בשנת 1977 תוך כדי זיהוי כי הפיצוחים והפירות יבשים שלנו נצרכים כמעט בכל בית אב. אנחנו דוגלים וכערך עליון את החשיבות של קבלת מוצרים ומרכיבים איכותיים בתוספת בקרת איכות מהתחלת הרכש ועד רכישת המוצרים ע"י לקוח הקצה. אנו עושים ככל שביכולתנו לתת מענה מהיר לכלל הלקוחות העסקיים שלנו. אז למה אתם מחכים הצטרפו למשפחה המורחבת שלנו הפרוסה ברחבי הארץ וללא עלויות תיווך.

מחקר ופיתוח

חברת "פיצוחי ציון" פועלת מספר שנים על מנת לשמור על המסורת  מרובת השנים  כמובילה בתחום הקלייה, עיבוד ושיווק אגוזים, פירות יבשים ועוד… לטובת קידום הנושא הוקמה מחלקה לטיפול  במחקר ופיתוח  מוצרים המורכב מטכנולוג מזון ופיתוח מהטובים בעולם.

פיתוח מוצרים חדשים הינו פועל יוצא של שיתוף פעולה פורה בין מחלקת המחקר והפיתוח לבין המחלקה האמונה על קשרי הלקוחות של מוצרי החברה. כמו כן מחלקת השיווק עוסקת בלמידת השווקים הקיימים, ניתוח מגמות קיימות ובשווקים חדשים וזיהוי מגמות שינוי בהרגלי הצריכה של הלקוחות. בהתאם לזאת ומתוך השילוב ביניהן עולות הדרישות המועברות אל מחלקת המחקר והפיתוח ומכך נוצר נישנוש… חדש.

תהליכי היצור

המרכז הלוגיסטי וקווי היצור מקיים מערך הבטחת איכות מחמירה, אשר אחראי על כל תהליכי הייצור במפעל, כמו כן מחלקת הבטחת האיכות מתואמת עם מחלקת הרכש שלנו אשר דואגת לקבלת את חומרי גלם הטובים ביותר והאישורים הנחוצים בכדי לישם הלכה למעשה לתקנים המחמירים ביותר בארץ ובעולם.

פעולתו הרציפה של מערך הבטחת האיכות, מבטיחה כי במרכז הלוגיסטי של חברתנו שומרים על סטנדרטים גבוהים ביותר של תעשיית המזון בישראל ובעולם.

תקני איכות

המוצרים שלנו

כלל המוצרים שחברתנו משווקת ללקוחותיה, בין אם מחומרי הגלם הטבעיים והמעובדים, והן החטיפים והמיקסים המיוחדים המוכנים לאכילה, מצטיינים בטריותם ובטעמם העשיר. 

איכות המוצרים שלנו מושגת תודות להליך ייצור ממושך וקפדני, במהלכו אנו עושים שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בארץ ובעולם, תוך הקפדה על תקני האיכות וכך אנו דואגים לספק לכם מוצרים איכותיים ומענגים. כל המוצרים הטריים מגיעים למרכז הלוגיסטי שלנו כשהם ארוזים, ייצאו ממנו בסופו של דבר כמוצרי פרימיום איכותיים הנושאים את תו האיכות של "פיצוחי ציון" ונמכרים כבר היום בלמעלה מ- 2000 נקודות מכירה ברחבי הארץ ובעולם.  

חברת "פיצוחי ציון" שמה לה למטרה להיות קשובה לצרכי לקוחותיה בכל עת, להתאים את מוצריה לדרישות השוק, לפתח מוצרים חדשים בהתאם למגמות וטרנדים עולמיים, ולספק ללקוחותיה מוצרים בכל טעם, גודל, צורה ואריזה העולים על הדעת. וכך, לדוגמא,  במהלך השנתיים האחרונות פיצוחי ציון פיתחה קו חדש של מוצרים בשימוש של מלח טבעי מהים האדום וחנקן. שמהם פיתחנו את סדרות מוצרי הדגל שלנו- הסדרה המלוחה, הסדרה הטבעית, הסדרה המקורמלת וסדרת פירות היבשים אשר הפכו למוצרי חובה בכל בית. הנישנושים שלנו, כך אנו קוראים להם נוצרו ממתכון רב שנים שלא ניתן לעמוד בפניו! 

ולכן אנו מבטיחים לכם מוצר 100% טבעי ללא חומרים משמרים או מלאכותיים. המוצרים שלנו בריאים ותמיד טריים.

שמירה על הסטנדרטים האלה איפשרו ל פיצוחי ציון להגיע מעל ל – 2,000 נקודות מכירה בארץ וברחבי העולם. במהלך השנתיים האחרונות פיצוחי ציון פיתחה קו חדש של מוצרים בשימוש של מלח טבעי מהים האדום וחנקן,

דבר המבטיח מוצר 100% טבעי ללא משמרים מלאכותיים. המוצרים שלנו בריאים ותמיד טריים.

 

אחריות החברה

חברת "פיצוחי ציון" מחויבת לבטיחות המזון לצרכן בראש סדר העדיפויות, אנו מקצאים משאבים רבים ועמידה בתקנים המחמירים ביותר הקשורים לבטיחות המוצר.

מלאו את הפרטים ונציג הבטחת איכות ייצור אתכם קשר ב - 24 שעות הקרובות